TOPlist
0 dní
0 hodin
0 minut
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
PŘIDEJ SE!

Účinkující

MASTERBOY & BEATRIX DELGADO

Masterboy je německá eurodance skupina založená na počátku 90. let, která dosáhla pozoruhodného úspěchu v Evropě, Asii, Oceánii a Jižní Americe v jejich polovině. Masterboy byli jednou z předních kapel vysoce energetického eurodance fenoménu v době, kdy se tento fenomén začal šířit z tanenčních klubů do populární hudby.
Jejich slavné skladby zahrnují Everybody Needs Somebody, I got to give it up, Land of Dreaming, Feel the heat of the night a Is this the love.

SIN WITH SEBASTIAN

Sin with Sebastian (narozen 20. září 1971) je německý muzikant, zpěvák a textař vydávající alba od roku 1992. Jeho nejznámější písně jsou např. Shut Up (1995), Golden Boy (1995), He Belongs to Me (1997), Fuck You (I Am in Love) (2007), That’s All? (I’m Not Satisfied) (2010), Wake Up (2011).

PHARAO

Eurodance duo PHARAO je jeden z nejpopulárnějších tanečních projektů 90. let. Jejich debut singl "I show you secreat" explodoval v hitparádách po celé evropě. Mezi jejich nejslavnější hit patří hit "There is a star", který se držel na prvních příčkách hitparád v několika zemích.

Prodali přes 1 milión desek a jejich popularita je opravdu nezastavitelná. Dnešní projekt je tvořen z původní zpěvačky Kyra Pharao, nového rappera Siam a DJ HI-NRG, který je jako celebrity dj pro svou specializaci na 90's, eurodance, house muziku. Hrál after party pro Madonu, Wladimir Klitschko Bday party, Dj Bobo, Modern Talking a další.

Real McCoy

Skutečný McCoy, původně známý jako MC Sar & Real McCoy, je německá Eurodence skupina, nejlépe známá pro jejich 90s singly "Another Night" a "Run Away".
Oba patřily mezi Top 10 hitů, které se hrály po celém světě.

MAXX

Hudební ikona 90. let MAXX se po  23. letech se vrátili v létě roku 2017 na podia. K původní zpěvačce Elyse (alias Linda Meek ) se přidal nový rapper Maxx.
Navazují tak na dvouletou karieru z let 1993-1995. Skupina v té době získala Evropské slávu s dvěma Hity "Get-A-Way", "No More, které vzikly v Německu v roce 1993 hudebním vedoucím David Brunner (a.k.a The Hitman) a hudebním producentem Jürgenem Windem (aka George Torpey).

DJ QUICKSILVER

Německý DJ a producent DJ Quicksilver začínal jako hudební producent s Tomassem De Donatisem a společně vydali několik skladeb pro různé zpěváky.

V roce 1997 vydal první album Quicksilver společně se skladbou „Bellissima“. Po vydání se skladba umístila v Británii v žebříčku hitparád na 4 pozici na několik týdnů. V Evropě dosáhla vysoký prodej, proto také dostal zlaté ocenění za rok 1997. Album obsahovalo i některé známe skladby jako „Free“ nebo „Planet Love“.

Vydal skladbu „Heart of Asia“ pod názvem „Watergate“ v rok 1999. V roce 2002 získal ECHO ocenění Nejlepší celosvětový tanečný akt, díky skladbě „Ameno“ z roku 2000. Celkem vydal tři alba.

E-ROTIC

Skupina E-rotic vznikla v roce 1994. První velký hit skupiny byla skladba Max Don't Have Sex With Your Ex. Na televizních obrazovkách upoutala skupina E-rotic svým klipem. Klip byl kreslený a obrazně vyjadřoval děj odehrávající se v textu písně.

Další velký hit skupiny, Fred Come To Bed, navazuje tematicky na píseň Max Don't Have Sex With Your Ex, podobně jako mnohé další. Každou píseň skupiny E-rotic v televizních hitparádách doprovázel podobně komický kreslený videoklip jako skladbu Max Don't Have Sex With Your Ex. Časem se však hudební styl skupiny začal z nutnosti posluchačů měnit. Pomalu přechází ze stylu eurodance, kterým tato skupina vévodila ve svých počátcích, do stylů dancepop až europop. Je to tím, že dnešní posluchači jsou již přesyceni tanečními styly konce devadesátých let a chtějí něco nového. Přesto všechno se na nových albech skupiny E-rotic najde mnoho písní vymykajících se dnešním zvyklostem a vracejících se do stylu eurodancu.

Počítadlo.cz