TOPlist
0 dní
0 hodin
0 minut
Generální partner
Za podpory

Účinkující

EAST 17

Boyband skupina vznikla v roce 1991 v Anglii, v části Walthamstow, ( v r.1992 vydali album se stejným názvem). Za svou éru prodala miliony alb a singlů. Prvním velkým hitem je píseň House of love. Nejvýraznějším albem jejich kariéry je  " Steam " (1994) s největším hitem Stay another day. V roce 1995 vyhrála skupina cenu MTV Europe Music Award za nejlepší elektroniku. Za svou kariéru vydali alba jako: Walthamstow, Steam, Up all night,Resurrection, které obsahovaly hity Thunder, Let it rain,Hold my body Tight a mnoho dalších. Posledním albem dnes již mužského tria je album s názvem Dark Light (2012). 


REDNEX

Švédská skupina, která vznikla v 90.letech. Hit, který je proslavil na celém světě se jmenuje ,,Cotton Eye Joe“
Na svém kontě má prodaných 10 milionů nosičů. V Německu drží rekord, kde se drželi v hitparádách přes 25 týdnů.(ostatní jen 19)
Skupina dodnes vystupuje po celém světě.

MAGIC AFFAIR

Zpěvačku Franca Morgano a rapera A. K. S.W.I.F.T v roce 1994 spojil producent Mike Staab a vznikla skupina Magic Affair.
Skupina po vydání singlu Omen III začala být hned po vydání okamžitě úspěšná po celé Evropě i mimo ní.
Sing Omen III se hned umístil na prvních příčkách Německých hitparád. A byl vyhlašen jako nejlepší taneční číslo. V roce 1995 získali prestižní ocenění Echo.
Poté vydali hity jako »Give me all your Love«, »In the Middle Of The Night« und »Fire« a umístili se v top 10-ti evropských hitparádách. 


LOU BEGA

Zpěvák a skladatel všech svých písní. Skladatel Filmových melodií, držitel mnoha ocenění, např. World Music Adward, Entertainment Award
v Los Angeles a mnoho dalších.
Na svém kontě má prodáno přes 50 milionů nosičů.V roce 1999 vypukla Mambo horečka v Německu a dalších 20-ti zemích po celém světě.
Lou Bega byl nováčkem ale jeho hit ,,Mambo no 5‘‘ se stal hitem po celém světě. 

LOONA

Nizozemská zpěvačka, dříve známá jako Carisma. Na hudební scéně zazářila díky spolupráci s DJ Sammym, v dnešní době je to nejlepší DJ
na Malorce. První její hudební album vzniklo v roce 1999 a Loona ho věnovala své matce.
Loona byla pozvána na druhý ročník Oldies festivalu, kde potvrdila své kvality a předvedla výbornou show. Proto jsme se rozhodli jí pozvat i na třetí ročník. 


CAPTAIN HOLLYWOOD PROJECT

Jeden z hlavních průkopníků hudebního stylu 90' Eurodance. Skvělý tanečník, choreograf a producent, který stojí za choreografiemi světových hvězd jako DJ Bobo, C.C.Catch a mnoha dalších.
Přivážíme vám Captain Hollywood Project až z Miami na Floridě (U.S.A.), aby vystoupil s jeho největšími hity. Můžete se těšit na takové pecky jako More and more, Only with you, Impossible, Flying high a mnoho dalších.....
Užijme si společně našlapanou párty s nejlepší 90' muzikou!

Put your hands up together for THE CAPTAIN HOLLYWOOD PROJECT !!!!!!!

 

Počítadlo.cz