TOPlist
242 dní
22 hodin
36 minut
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
GENERÁLNÍ PARTNER
PŘIDEJ SE!

Účinkující

The Outhere Brothers

Duo The Outhere Brothers, složené z textaře Keitha "Malika" Mayberryho a producenta/remixera Lamara "Hula", vzniklo v Chicagu v roce 1987. Skupina debutovala v roce 1995 se singlem "Boom Boom Boom", který vedl v žebříčkách popu ve Spojeném království po dobu čtyř týdnů a prodalo se více než milion nahrávek po celé Evropě.

S následujícím singlem "Do not Stop" ("Do not Stop Wiggle Wiggle") se opět dostali na první místo žebříčku v Britanii. The Outhere Brothers se zároveň stali třetím interpretem, kterému se v historii Spojeného království podařilo umístit v TOP žebříčku s prvními dvěma nahrávkami. Album "1 polish 2 biscuits and Fish Sandwich", které vyšlo v roce 1995, následovalo album "The Party Album".  Třetí album skupiny The Outhere brothers  "The Other Side" vyšlo roku 1997.

Londonbeat

Londonbeat je americká R&B skupina založená v roce 1987 v Londýně. Tvořili ji Američané Jimmy Helms a George Handler, Jimmy Chambers z Trynidadu a multiinstrumentalista Willy M (William Henshall). Největší hity měli na počátku 90. let, kdy kariéru nastartovali v Holandsku písní "There's A Beat Going On" a ta se dostala v žebříčku do první desítky. Hned potom si podmanili anglický žebříček písní "9 A. M." a zřejmě nejvíce známou skladbou "I've Been Thinking About You" se dostali až na 1. místo na Britských ostrovech. Poslední album "Gravity" vydali v roce 2004. Současný tým tvoří Jimmy Helms, Jimmy Chambers a Charles Pierre.

Počítadlo.cz